رول استیک فیله گوساله با سس سویا

farnoodfiroozbakht1993farnoodfiroozbakht1993

رول استیک فیله گوساله با سس سویا میتونه در دسته فینگرفودها قرار بگیره و انتخاب خوبی برای میز مهمانیهاتون باشه . طعم منحصر به فرد سس سویا باعث تمایز این غذا میشه که بهتون پیشنهاد می کنیم حتما اون رو امتحان کنید . فیله گوشت گوساله هم بسیار مدت زمان پخت سریع دارد و خیلی زود میتوانید این غذا را آماده کنید . در ادامه با دستور پخت رول استیک فیله گوساله با ما همراه باشید .

رول استیک فیله گوساله با سس سویا

مواد لازم رول استیک فیله گوساله با سس سویا :

فیله گوشت گوسالهنیم کیلو
سس سویا1 فنجان
شکر قهوه اینصف فنجان
نمک و فلفلبه مقدار لازم
پیازچهبه مقدار لازم
فلفل دلمه ای سبز ، زرد ، قرمزهرکدام یک عدد
روغن زیتونبه مقدار لازم

طرز تهیه رول استیک فیله گوساله با سس سویا :

گوشت فیله گوساله را به ضخامت 1 سانتیمتر و مقطع حدود 5 – 6 سانتی متر برش می دهیم . سپس بین دو لایه کیسه فریزر قرار می دهیم و با بیفتیک کوب می کوبیم تا ضخامتش نصف شود . قسمت سبز پیازچه را به اندازه کمی بزرگتر از عرض گوشت برش می زنیم و از وسط نیز طولی برش میزنیم . فلفل دلمه ها را نیز خلالی و نازک برش میزنیم . (به دلخواه از سیبزیجات دیگر نیز میتوان استفاده کرد )  . داخل کاسه ای سویا سس و شکر قهوه ای را مخلوط می کنیم . گوشت های گوساله را داخل سس زده و روی تخته کار می گذاریم و یک عدد پیازچه و از هر رنگ فلفل یک برش لای گوشت گذاشته و کمی نمک و فلفل می پاشیم و رول می کنیم سپس با خلال یا سیخ چوبی آن را فیکس می کنیم .

تابه گریل را داغ می کنیم و کمی روی آن روغن زیتون می پاشیم و رول ها را حدود 4 دقیقه و تا زمانی که گوشت پخته شود روی صفحه گریل می گذاریم .

سویا سس و شکر را حدود 3 تا 5 دقیقه بجوشانید و قسمت سفید پیازچه را حلقه حلقه کنید و داخل آن بریزید و در نهایت کنار گوشت ها سرو کنید .

نوش جان .

دسته بندی فینگرفود کتاب آشپزی رویال طعم
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت